Kirkkovaltuusto 2019-2022

Tuominen Harri kirkkovaltuuston puheenjohtaja

Ahola Kelpo kirkkovaltuuston varapuheenjohtaja

Anttila Riitta

Bärlund Anne

Ellä Eetu

Hautojärvi Minna

Heinänen Pentti

Ilomäki Kirsi

Ketola Markus

Lehmuskallio-Loula Maria

Nummelin Arja

Nurminen Petri

Nyroos Marja

Parkkali Urpo

Stenroos Jouko

Suonpää Silja-Riitta

Tuliniemi Eija

Vainio Heidi-Maria

VepsäläinenTuula

 

 

 

Tulevat kokoukset

6.3.2019 klo 18 seurakuntakodin sali huom! paikka

5.6.2019 klo 18 seurakuntakeskuksen luentosali

30.10.2019 klo 18 seurakuntakeskuksen luentosali

11.12.2019 klo 18 seurakuntakeskuksen luentosali