Kirkkoneuvosto 2019-2020

 

Markku Järviö puheenjohtaja

Tuula Vepsäläinen varapuheenjohtaja

 

kirkkoneuvoston jäsenet ja henkilökohtaiset varajäsenet

 

Markus Ketola - Minna Hautojärvi

Petri Nurminen - Tiina Kari-Saarinen

Marja Nyroos - Arja Nummelin

Urpo Parkkali - Jouko Stenroos

Silja-Riitta Suonpää - Maria Lehmuskallio-Loula

Eija Tuliniemi - Risto Ukkonen

Heidi-Maria Vainio - Soile Lasonen

Tulevat kokoukset

11.9.2019

16.10.2019

13.11.2019

11.12.2019